/Files/images/dpav2015r.jpg

Доводимо до вашого відома, що , навчальний рік (2014-15) закінчиться проведенням ДПА (Державна підсумкова атестація) для учнів (випускників)

  • початкової школи (4 клас) – з 12-го по 21-е травня,
  • основної (9 клас) – з 1-го по 8-е червня,
  • старшої (11 клас) – з 22 по 28.05.

Для учнів початкової школи ДПА відбудеться у вигляді контрольних підсумкових робіт з 3-х предметів: математика, читання, українська мова.

Для учнів старшої та основної школи ДПА буде проведена саме у письмовій формі з наступних навчальних предметів: українська мова, історія або математика, та предмета на вибір учня (9 і 11 клас) за завданнями, які розроблені навчальними закладами.

Атестація з української мови проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Результати ЗНО з української мови зараховуються як результат державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року.

Якщо випускник (випускниця) через поважні причини не зміг (змогла) скласти ЗНО з української мови і літератури в основну сесію, то він (вона) має пройти ЗНО під час додаткової сесії. Відповідно, атестат він (вона) отримує пізніше.

Адміністрація школи

Кiлькiсть переглядiв: 925

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.